Mimarlık ve Mühendislik İçin Bulut ÇözümleriDeğişen dünya ile birlikte maliyetlerinizi azaltın. Satın almak yerine kiralayınSık Sorulan Sorular


Sistem Nasıl Çalışır?

Cep telefonu, tablet yada masaüstü bilgisayarınız ile kiraladığınız Bulut Pc'nize uzaktan erişim sağlayabilirsiniz. Seçtiğiniz program ve lisans kilidi sizin seçiminize uygun olarak kiraladığınız süre için 7/24 kullanımınıza açık olarak hazır tutulacaktır.


İstediğiniz zaman Bulut PC'nize internet bağlantınız ile bağlanabilirsiniz


Erişim Sağlayamazsam Ne Olur?Sistemizden kaynaklanabilecek arıza ve erişim sorunları süresince olan mağduriyetiniz kullanım sürenize eklenecektir. Para iadesi yapılmayacaktır.


İlk Kullanımızda Memnun Kalmazsanız Koşulsuz Şartsız Ücret İadesiSadece ilk kullanıma özel, memnun kalmazsanız koşulsuz şartsız ücret iadesi yapılmaktadır. Not:100₺ kurulum ücreti iadesi yapılmamaktadır.


Kurulum Hizmeti Nedir?Rezervasyonuz sonucu Bulut PC'nin sıfırlanması ve seçtiğiniz program lisanlarının Bulut PC'ye fiziki olarak takılması karşılığı alınan ücrettir


Chrome Remote Desktop Nedir?Sizin için hazırladığımız Bulut PC'nize uzaktan erişim sağlayabileceğiniz programdır. Tablet , Cep Telefonu ve Masaüstü Bilgisayarlardan Erişim Sağlamanıza yarar


Bağlantı Hızı ve Tepkime SüreleriBağlantı hızı ve mesafeye bağlı olmak üzere zaman zaman kısmi tepkime ve cevap sorunları yaşanabilir. Bu durum sürekli hale geldiğinde destek talebinde bulunabilirsiniz.

Not: Kablosuz bağlantı ile sorun yaşarsanız internete kablolu bağlanmayı denemelisiniz. Etrafınızdaki diğer cihazlar, jammer, yada siber saldırılar bağlantı problemlerine sebep olabilir.